ahşap özel imalat

Ahşap Nedir ?

Ahşap insanların yapı yapmakta kullandığı en eski ve en yaygın yapı malzemelerindendir. Günümüzde yapıda kullanımı azalmakla birlikte mobilya ve dekoratif ürün tasarımlarıyla evlerimizde yer almaya devam etmektedir. Ahşap ürün kullanımı ormanlara zarar vermez aksine ormancılğın gelişmesine sebep olur. Ahşap endüstrisinin…

Read more

Ahsap Mobilya Temel Bakım

– Normal toz almak kuru mekânlar da ahşabın güzelliğini korumak için yeterli olmuyor. Bunun dışında ahşaba düzenli olarak temizlik ve işlem yapılması gerek. – Polish veya cila ahşabın yeniden parlamasını sağlar. – Sabun içerikli temizlik veya bulaşık deterjanı ahşap yüzeylere…

Read more

Ahşap Merdiven

Firmamız tarafından özel tasarım ahşap merdiven imalatı yapılmaktadır. Ankara Siteler 'de imal ettiğimiz ahşap merdivenleri iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz. Ahşap merdiven imalatı, özel tasarım ahşap merdivenler.
Read more

Ahşap Özel İmalatlar

Ahşaptan yapılma özel imalatlar. Örneğin, Sundurma, Garaj Kapısı, Ofis Mobilyaları, Raf , Ahşap Kamelya, ahşap merdivenler, ahşap ray dolaplar, ahşap vestiyer, ahşap portmanto çeşitleri, özel imalatlar. Ahşap özel imalatlar ev dekorasyonlarında ve bahçe dekorasyonlarında  şıklık ve güzelliği tatmin ediyor.
Read more

Ahşap Ev

Ahşap Ev müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ebatta yapılmaktadır. Ahşap evler genellikle hobi bahçeleri için tercih edilir. Ahşap evler güzellik katması dışında konforlu ve sizlerin isteği üzerine imalat edilir.
Read more

Ahşap Eğri Küpeşte

Merdivenlerin tutucuları tek parça halindedir. Merdivenin taşıyıcıları eğri olduğu için diğer merdivenlere biraz daha masraflı ve süresi uzundur.  Ahşap yapısının gerektirdiği doğallık ile mekanlarınızı değiştirir. 
Read more